Noclegi

Międzybrodzie Bialskie to bardzo atrakcyjna miejscowość pod względem turystycznym, położona u stóp Beskidu Małego, niedaleko Bielska – Białej i Żywca, nad Jeziorem Międzybrodzkim. Jezioro jest główną atrakcją Międzybrodzia Bialskiego, utworzone sztucznie poprzez budowę zapory na rzece Sole. Stwarza ono wymarzone warunki do rodzinnego wypoczynku. Jest to idealne miejsce, dla osób uprawiających windsurfing, żeglarstwo, kajakarstwo. Są tu wypożyczalnie sprzętu wodnego, kąpieliska i baseny.

W Międzybrodziu Bialskim podziwiać można najpopularniejszy szczyt Beskidu Małego – Górę Żar, ze sztucznym zbiornikiem na szczycie,  szybowcami i paralotniami oraz kolejką górską i trasą narciarską. To doskonałe miejsce na letni wypoczynek, czy zimowe szaleństwo.

 

Oferujemy:

Noclegi w pokojach 2,3 – osobowych, z łazienkami i prysznicem, TV, internetem (ceny noclegów uzależnione od ilości osób i czasu pobytu – cena już od 35zł).

 

1 osoba
40 zł
cena za osobę
2 osoby
40 zł
cena za osobę
3 osoby i więcej
35 zł
cena za osobę
FREE
0 zł
Dzieci do 4 lat gratis

 

Do dyspozycji gości mamy 11 pokoi, łącznie 36 miejsc noclegowych. Jest również możliwość wynajęcia sali na imprezy okolicznościowe.

Wynajem sali za 1h – 50 zł + VAT

 

 

Rezerwacja pod numerem

tel: 797 481 341

Zapraszamy!